• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Android 10 ve flyme8.1

omerrrr

Çiçeği burnunda
android 10 flyme 8.1 sürümü gelmeyecek mi artık kesin bir şey var mı ona göre telefon değiştireceğim artık

Anonymous96

Çiçeği burnunda
android 10 flyme 8.1 sürümü gelmeyecek mi artık kesin bir şey var mı ona göre telefon değiştireceğim artık
Elindeki telefonun ömrü bitene kadar kullan neden değiştiriyosun ki. Yeni alacağın telefonun arayüzünde olacak yenilikler harici hiçbir fark olmayacak. Android sürümünde de 10 olsa bile kayda değer bir fark yok emin ol. Telefonunun güzel yanlarını düşünerek kullanmayı dene.

omerrrr

Çiçeği burnunda
Elindeki telefonun ömrü bitene kadar kullan neden değiştiriyosun ki. Yeni alacağın telefonun arayüzünde olacak yenilikler harici hiçbir fark olmayacak. Android sürümünde de 10 olsa bile kayda değer bir fark yok emin ol. Telefonunun güzel yanlarını düşünerek kullanmayı dene.
çok iyi diyosunda ama parmak izi çalışmıyor. bildiriler gelmiyor bazen hatta telefon bile kapalı gözüyor. bt açınca donuyor. say say bitme 16th kullanıyorum. flyme 8.1 çin sürümde çalışıyor ama bunların hepsi bende inglizce kullanmak istemiyorum

Anonymous96

Çiçeği burnunda
çok iyi diyosunda ama parmak izi çalışmıyor. bildiriler gelmiyor bazen hatta telefon bile kapalı gözüyor. bt açınca donuyor. say say bitme 16th kullanıyorum. flyme 8.1 çin sürümde çalışıyor ama bunların hepsi bende inglizce kullanmak istemiyorum
Bu saydığın sorunların hiçbiri bende yok bende 16th kullanıyorum senin cihazda yazilimsal bir sorun var belli o yüzden sorun yaşıyorsun forumda hsr servis diye bir kullanıcı var onunla iletişime geç istersen uzaktan bağlantı yapıp sorunları çözüyo. Bu 7.meizu modelim şuana kadar hiçbir telefonunda ne bildirim ne de kullanımı engelleyecek bir sorunla karşılaşmadım. Aksine en düşük seviye cihazı bile yıllarca teklemeden işimi gördü.