• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Arama Ayarlari

ramazanyikici

Merhaba, dünya!
Arkadaşlar merhabalar. Telefonla konuşurken biri ararsa bana hiçbir şekilde bildirim gelmiyor aramalarima düşmüyor. Karşıya meşgul çalıp kapanıyor. Bunu ekranda görmek için nasıl bir ayara girebilirim. Ayarlar menüsü çok zayıf bir şey göremedim.

nurettin_

Çiçeği burnunda
Telefon uygulamasının içerisindeki ayarlarda, daha fazla seçeneğinin içerisinde arama bekletme ayarı var onu açarsanız sorununuz hallolur sanırım

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Arkadaşlar merhabalar. Telefonla konuşurken biri ararsa bana hiçbir şekilde bildirim gelmiyor aramalarima düşmüyor. Karşıya meşgul çalıp kapanıyor. Bunu ekranda görmek için nasıl bir ayara girebilirim. Ayarlar menüsü çok zayıf bir şey göremedim.
Rahatsız etme Do Not Disturb açık olmasın?

ramazanyikici

Merhaba, dünya!
Merhabalar. Tavsiyeler için teşekkür ederim ancak arama bekletme hâli hazırda açık ve de DND modu kapalı. Normal telefonlarda en kötü kulağınızda bir dıt dıt duyarsınız ve ekrana baktığınızda telefonla konuşurken birinin sizi aradığını görürsünüz. Bunlar yok işte ben de. Başka tavsiyeleriniz varsa uygulamaya hazırım. :/

nurettin_

Çiçeği burnunda
Merhabalar. Tavsiyeler için teşekkür ederim ancak arama bekletme hâli hazırda açık ve de DND modu kapalı. Normal telefonlarda en kötü kulağınızda bir dıt dıt duyarsınız ve ekrana baktığınızda telefonla konuşurken birinin sizi aradığını görürsünüz. Bunlar yok işte ben de. Başka tavsiyeleriniz varsa uygulamaya hazırım. :/
Hocam *43# de yaptıysan, başka bir çözüm yolu bilmiyorum ben.