• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Batarya sorunu

serdarx

Çiçeği burnunda
Merhaba
Büyük bir heves ile yeni aldığım M6T telefonumun bataryasında sorun var ,tüm güncellemeleri yaptım ,arka planda sadece whatsapp çalışmasına ve fazla kullanmama rağmen şarj inanılmaz hızlı bir şekilde düşüyor.Düşük güç modundan tutun da programları arka planda çalışmasına izin vermeme ayarlarına kadar herşeyi yaptım.Gece %70 de bıraktıgım telefon sabah uyandıgımda pili bitmiş bir şekilde buluyorum.Bu zor günlerde iletişime çok ihtiyacımız var ve telefon çok lazım oluyor,telefonu servise verirsem telefonsuz kalıcam ,yedek yok .Müşteri hizmetleri telefonu açmıyor,maillere dönmüyor.Lütfen yardımlarınızı rica ediyorum .Sorun yazılımsal ise ,mesela downgrade ile çözülebiliyorsa bunu da deneyim .Nasıl yapılacağı konusunda bir kaynak linki göndermenizde yeterli olur.

Ekteki resimde göreceginiz üzere gece 4 e kadar şarj oluyor ve öğlen 12 ye kadar kullanılmamasına rağmen şarj bitip kapanıyor

Ekli dosyalar