• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

ekran yan dönüyor

drberti

Çiçeği burnunda
yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum pro 7 telefonumu.aldıktan 6 ay sonra falan kamera-fotograf-video çekimlerinde sorun olmaya başladı.fotografı dik çekiyorum galeride yan veya ters görünüyor.videoda aynı şekilde mesela kamerayı yan çevirip çekiyorum ters kaydediyo gibi.youtube da video izlerken de aynı sorun ters dönüyo birden çözemedim bir türlü.format attım düzelir diye ama olmadı.yardımcı olacak arkadaş varsa çok sevinirim.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum pro 7 telefonumu.aldıktan 6 ay sonra falan kamera-fotograf-video çekimlerinde sorun olmaya başladı.fotografı dik çekiyorum galeride yan veya ters görünüyor.videoda aynı şekilde mesela kamerayı yan çevirip çekiyorum ters kaydediyo gibi.youtube da video izlerken de aynı sorun ters dönüyo birden çözemedim bir türlü.format attım düzelir diye ama olmadı.yardımcı olacak arkadaş varsa çok sevinirim.
ekran döndürmeyi kapatın.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
formatla neden düzelmedi onuda anlamadım.ilk aldıgımda normaldi.fabrika ayarlarına döndüm ama yok.
Cihazın içinde jiroskop ayarı olacak meizu kullanan arkadaşlardan birine sorun 16th konusunda toplanmışlar genelde olmadı facebook grubuna sorun. Bende meizu telefon yok malesef. Jiroskop yapıldığı halde, olmuyorsa garantiye gönderin durumu ayrıntılı şekilde açıklayın. Garantisi yoksa sensör bozulmuştur Sensör modülü nereye gömülü bilmiyorum ama değişmesi gerekir.

1.) Jiroskop ayarı yapın.
2.) Düzelmezse garantiye gönderin.
3.) Garantisi yoksa tamirciye götürün. HSR teknik servis baksın.

drberti

Çiçeği burnunda
tamam hocam araştırayım bi.telefonu docs club tan almıştım o zaman sanırım yine siz yardımcı olmuştunuz.tesekkur ederim.