• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Flyme 7.1.1.0G Güncelleme Sonrası Ayarlara girememe

ZeuQma

Çiçeği burnunda
Flyme 7.1.1.0G sürümüne güncelledikten sonra Ayarlar'a tıkladığımda 1-2 sn sonra kapanıyor. Güncelleme sırasında verilerimin silinmesini istemediğim için Verileri Sil seçeneğini seçmemiştim. Sorunla ilgili verilerimi kaybetmeden, uygulamaları kaldırmadan çözme şansım var mı? Veya mevcut uygulamalar, resimler vs. tamamını yedekleyip sıfırlama şansım var mıdır? Bir sürü banka vs. uygulaması olduğundan yeniden kurmak ölüm olacak çünkü..

Flyme 7.1.1.0G sürümüne güncelledikten sonra Ayarlar'a tıkladığımda 1-2 sn sonra kapanıyor. Güncelleme sırasında verilerimin silinmesini istemediğim için Verileri Sil seçeneğini seçmemiştim. Sorunla ilgili verilerimi kaybetmeden, uygulamaları kaldırmadan çözme şansım var mı? Veya mevcut uygulamalar, resimler vs. tamamını yedekleyip sıfırlama şansım var mıdır? Bir sürü banka vs. uygulaması olduğundan yeniden kurmak ölüm olacak çünkü..
Yedeklemelerden uygulmalarda dahil çoğu şeyi yedekleyebiliyorsun yedeği alıp Pc ye atın Bazı uygulamalar yedeklenmeyebilir ?

ZeuQma

Çiçeği burnunda
'flyme account' uygulaması silinirse yada bozulursa ayarlara girmiyor.
Flyme Kimliği uygulamasına girince sorunsuz açıyor, oturum açtım ama maalesef yine de ayarlara giriş sorunu çözümlenmedi. Geçici olarak simple.settings uygulaması ile gerekli durumlar da ayarları yapabiliyorum ama sorun olduğunu bilmek rahatsız ediyor :)

Son düzenleme: