• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

İnceleme Flyme 7.3.0.0 A İncelemesi

Kullanan_yok

Çiçeği burnunda
Flyme 7.3.0.0 A İncelemesi

M6 note cihazında 7.3 neler getirdi neler var neler yok videosu :)

Merhaba Fatih bey bu sürümü telefonu sıfırlamadan üzerinemi yüklediniz ben meizu x8 kullanıyorum ve verileri silmeden yüklüyecem sorun olmaz sanırım!
Birde türkçeleştirme ne için ben yurt içi cihaz kullanıyorum flyme yeni sürümde bazı bölümler ingilizce olmuyor değil mi?

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Merhaba Fatih bey bu sürümü telefonu sıfırlamadan üzerinemi yüklediniz ben meizu x8 kullanıyorum ve verileri silmeden yüklüyecem sorun olmaz sanırım!
Birde türkçeleştirme ne için ben yurt içi cihaz kullanıyorum flyme yeni sürümde bazı bölümler ingilizce olmuyor değil mi?
Sorun olabilir hocam yükleyin olursa sıfırlayarak yüklersiniz.

FatihAksoy

...
Yönetici
> üzerine kurmak genelde sorun yaratmaz.. Evet Türkçeleştirme işlemi Ayarlar Hariç hemen hemen her kısmı türkçeleştirir.