• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Flyme 8.1A Stable Trial version (Android 10)

Henüz Android 10'lu sürüm yayınlanmadı. Ne zaman yayınlanacağıda belirsiz.
Android 10 adaptasyon süreci devam ediyor. Meizu tarih vermedi yani kapalı beta kaydı başlamadan Android 10 yayınlanmayacak.

watchman10

Çiçeği burnunda
Ben çıktığı ilk gün kurdum. Zaten 8 stabildeydim. Yani normal güncelleme yoluyla geçtim. İlk bir kaç gün 3-4 defa stabilite sorunu oldu. Dün bir güncelleme yayınlandı ve onu da uyguladım. Şu an bir sorun yok. Telefonum 16th. G sürüme falan geçebilir miyim diye de hiç düşünmedim. Artık cahil cesareti mi dersiniz ne dersiniz bilmem :)

fortune1905gs

Çiçeği burnunda
Ben çıktığı ilk gün kurdum. Zaten 8 stabildeydim. Yani normal güncelleme yoluyla geçtim. İlk bir kaç gün 3-4 defa stabilite sorunu oldu. Dün bir güncelleme yayınlandı ve onu da uyguladım. Şu an bir sorun yok. Telefonum 16th. G sürüme falan geçebilir miyim diye de hiç düşünmedim. Artık cahil cesareti mi dersiniz ne dersiniz bilmem :)
Bende 8.1 kullaniyorum da .ilk cikan. Bunda android 10 varmış sanırım. Farki var mi? Bildirimlerde sorun yasiyor musun.