• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Flyme 8 Global en erken 2021

CyberXTR

Okumaya mı geldik?
Flyme 8 Global 2021'den önce gelemez. Meizu uzun bir süredir global pazar için ürün çıkartmıyor, Flyme 8 Global belki de hiç gelmeyecek. Flyme 8.1 haberleri çıkmaya başladı bile ama Flyme 8 Global'den hiçbir haber yok. Flyme 8 yada direkt Flyme 8.1 mi gelir bilemem ama, gelecekse de artık 2021'in ortalarına anca.

has-artvin

Çiçeği burnunda
ben şunu anlayamıyorum, yazılım zaten hazır ellerinde var bi dil ekleyip global e dağıtacaklar. zor olan ne anlamıyorum. globale bu yazılımın dağılması vergi vermesine sebep olacak da cebinden para mı çıkacak , bu yüzden mi globale vermiyorlar

CyberXTR

Okumaya mı geldik?
Genelde yeni versiyon çıktığı zaman ilk olarak direkt yeni versiyon ile piyasaya çıkan yeni model cihazları oluyor Meizu'nun. Fakat yeni versiyon ile birlikte cihaz çıkmadı global piyasada daha. Bence ilk önce yeni bir global cihaz çıkması lazım global Flyme 8 yada 8.1 güncellemesi gelmesi için.

has-artvin

Çiçeği burnunda
olabilir söylediklerin mantıklı geliyor.
eğer söylediğin gibi olursa global telefon gelmezse global yazılım da yok demek o zmn

Şuan Çin sürümde Android 10 betası var Eğer Stabil olarak çıkarsa Çine 1 2 ayada Globale verirler diye düşünüyorum Globale yeni cihaz getirmediler ama aynı modelleri yolluyorlar ve hala satış oranı yüksek Android 10 Çine Stabil bi şekilde çıktıktan sonra Globalede direk Flyme 8.2 + Android 10 verirler diye düşünüyorum inşallah öyle olur ?

CyberXTR

Okumaya mı geldik?
Şuan Çin sürümde Android 10 betası var Eğer Stabil olarak çıkarsa Çine 1 2 ayada Globale verirler diye düşünüyorum Globale yeni cihaz getirmediler ama aynı modelleri yolluyorlar ve hala satış oranı yüksek Android 10 Çine Stabil bi şekilde çıktıktan sonra Globalede direk Flyme 8.2 + Android 10 verirler diye düşünüyorum inşallah öyle olur ?
Daha önce Flyme'nin yeni sürümü ile cihaz çıkmadan güncelleme geldiğini görmedim. Bence şuan öncelik olarak global cihaz çıkartmalarını beklemek lazım sonra gerisi gelir.