• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Flyme 8 Global Sürüm

Ben Meizu X8 Flyme 8A kullanıyorum Çin Stabili, Global'e gelene kadar kullanabilirsin ama Note 8 Modelini kullanan kişilerde Globale dönemeyen olmuş Ben hiç denemedim memnun olduğum için Global'e çıkana kadar kalacağım gayet Stabil çünkü İstersen sende indirebilirsin :)

serserim_09

Çiçeği burnunda
bu bana çok akla yatkın gelmiyor, gerçekten bu yüzden parasını geri alan oldu mu?
güncelleme garantisi vferen bir cihazsa alabilirsiniz örneğin android one cihazlar iki yıl destekleme garantisi veriyorlar ve reklamlarında bunu açık açık belirtiyorlar. Ancak meizu ve benzeri hiç bir cihaz güncelleme garantisi vermediği için iade etmemeleri gerekir.

lSekoNl

Okumaya mı geldik?
bu bana çok akla yatkın gelmiyor, gerçekten bu yüzden parasını geri alan oldu mu?
Daha önce xiaomi marka bir cihazdan bu şekilde ücret iadesi alanı gördüm herhangi bir yerde güncelleme almayacak diye belirtilmediği için yeni nesil bir cihazın güncelleme almamasının yanlış olduğunu belirterek alabileceğinizi düşünüyorum

serserim_09

Çiçeği burnunda
Daha önce xiaomi marka bir cihazdan bu şekilde ücret iadesi alanı gördüm herhangi bir yerde güncelleme almayacak diye belirtilmediği için yeni nesil bir cihazın güncelleme almamasının yanlış olduğunu belirterek alabileceğinizi düşünüyorum
Belirttiğiniz Xiaomi cihazının tam modeli ne hocam xiaominin 5 tane olması lazim android one cihazı var

serserim_09

Çiçeği burnunda
Özür dileyerek düzeltiyorum cihaz casperdı onun yerime xiaomi almıştı karıştırmışım casper via f1
Enteresan bir durum hocam sadece güncelleme vermediği için değişim yaptıysa yanlış yapmış şahsi kanaatimce hakem heyeti, Benim bildiğim güncelleme desteği sözü veren telefonlar dışındaki telefonların kullanıma engel bir durum olmadığı müddetçe yazılım desteği verme zorunlulukları yok diye biliyorum. Ama aldıysa arkadaşınız bir yerde bu hususla ilgili bizim bilmediğimiz bir yer var demek ki denemekte fayda var

Yenihayat

Çiçeği burnunda
Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır global sürüm ile ilgili en ufak bir gelişme, haber çıksın diye bekliyorum. Meizu'nun Telegram Global grubu yöneticileri bile artık beklemeyin gelmeyecek demeye başladılar. Bende tam anlamıyla umudumu kesmiş durumdayım. Firmada durumlar hiç iyi değil. CEO kardeşini Türkiye'ye yollamıştı merak ediyorum acaba yanlış şeylerimi iletti kendisine. Türkiye'de satış anlamında bir ivme kazanmışken eğer ki Global'den vazgeçerlerse büyük aptallık etmiş olurlar. Şuan aralık ayındayız. Böyle bir firmaya hiç yakışmayan davranış bunlar. Global Forum deseniz iyice çöplüğe dönmüş. En son Flyme 7.3 yayımlarken bile saçma sapan duyuru ile hani biz bunları unuttuk neyse bir güncelleme verelim ayağına vermişlerdi. Evet muhtemelen aksini iddia edenler çıkacak fakat ben gerçekten FLYME 8 güncellemesinin GLOBAL'e gelmeyeceğini düşünüyorum ve eminim.
Bende katılıyorum flyme 8sürümü gelicek gibi görünmüyor bende 4 tane meizu X 8 var ne olucak bilmiyorum aileme komple alırdım

Yenihayat

Çiçeği burnunda
Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır global sürüm ile ilgili en ufak bir gelişme, haber çıksın diye bekliyorum. Meizu'nun Telegram Global grubu yöneticileri bile artık beklemeyin gelmeyecek demeye başladılar. Bende tam anlamıyla umudumu kesmiş durumdayım. Firmada durumlar hiç iyi değil. CEO kardeşini Türkiye'ye yollamıştı merak ediyorum acaba yanlış şeylerimi iletti kendisine. Türkiye'de satış anlamında bir ivme kazanmışken eğer ki Global'den vazgeçerlerse büyük aptallık etmiş olurlar. Şuan aralık ayındayız. Böyle bir firmaya hiç yakışmayan davranış bunlar. Global Forum deseniz iyice çöplüğe dönmüş. En son Flyme 7.3 yayımlarken bile saçma sapan duyuru ile hani biz bunları unuttuk neyse bir güncelleme verelim ayağına vermişlerdi. Evet muhtemelen aksini iddia edenler çıkacak fakat ben gerçekten FLYME 8 güncellemesinin GLOBAL'e gelmeyeceğini düşünüyorum ve eminim.

Yenihayat

Çiçeği burnunda
Bende katılıyorum flyme 8 güncelleme yalan olcak gibi bide işin kötüsü bende 4 tane meizu X8 aldım ailede herkeste var överek aldırttım rezilliğe bak şimdi :(

Abi Ağustostamı ne tanıtılmıştı Çin'e geleli 1 ay oldu nerdeyse ve 8A Çin Stabil kullanıyorum ve hala Globalle ilgili haber yok gerçekten :( Çok üzücü ya Gelsede 8A'dan 8G ye geçsem :(

Bende meizu note 9 var.Telefon fiyatına göre iyi fakat güncelleme almaması kötü. Android güncellemesi almayacak fakat flyme 8 alacaksa bu da en az Android güncellemesi kadar bir fayda sağlayacak. Mutlaka bunun global sürümünü biraz geç te olsa yayınlanacak. Zaten daha önce flyme 8 güncellemesi alacak olan telefonlar yayınlandı. Ben şahsen umutluyum.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
bana sorduklarında stabil çin modeli çıktıktan 2 ay sonra çıkar demiştim yani 60-70 gün aralığında 16s in ki 10 Ocak 2020 tarihli

https://www.flyme.cn/firmwarelist-182.html#3

16th nin ki 17 Ocak 2020 tarihli

https://www.flyme.cn/firmwarelist-174.html#3

Kısacası stabil sürüm daha çine yeni çıkmış durumda, amiral gemilerine 45-90 gün aralığında verilecektir. 16s den başlayarak diye umuyorum. İnsanlar öyle bir anlatıyor ki sanki çindekiler 6 aydır stabil flyme 8 kullanıyor. flyme 8.0.0.0A daha yeni çıkıyor çindeki modellere bile

bana sorduklarında stabil çin modeli çıktıktan 2 ay sonra çıkar demiştim yani 60-70 gün aralığında 16s in ki 10 Ocak 2020 tarihli

Kısacası stabil sürüm daha çine yeni çıkmış durumda, amiral gemilerine 45-90 gün aralığında verilecektir. 16s den başlayarak diye umuyorum. İnsanlar öyle bir anlatıyor ki sanki çindekiler 6 aydır stabil flyme 8 kullanıyor. flyme 8.0.0.0A daha yeni çıkıyor çindeki modellere bile
İnşallah söylediğiniz gibi olur fakat global için bile bu belirtilen süreler çok uzun zaten Global çıkıyor peşinden yeni Flyme sürümü gelir diye düşünüyorum.

mchderd

Merhaba, dünya!

Reis dönmüş ?