• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

FLYME 8

Lord Melkor

Araştırmacı-Yazar
Buyur hocam yazilar bu sekilde. Videoda kalkıyor ama root izni istiyor
Rootsuz adb ile update app ini kaldırırsanız telefonu kapatıp açınca yazılar gidiyor. Sonraki güncellemeleri yüklerken de bir engel teşkil etmiyor hatta güncelleme yüklesen bile update app gelmediği için tekrar tekrar kaldırmaya da gerek kalmıyor.

skybey

Çiçeği burnunda
Ben dün gece kurdum, deneme amaçlı sabah geri normal Global sürüme döndüm, gece wifi-konum herşey açık toplamda %2 şarj gitmiş, ayrıca PuhuTV de film izlerkende %3 gitti 90 dakika içerisinde, şarj konusu gayet iyi olmuş,
İngilizce kullanırım diyorsanız kurabilirsiniz.
Saygılarımla.
selam ,hocam bende global sürümde iken meraktan çatlayarak flyme 8 betayı pro 7 plus a kurdum fakat şimdide global sürüme dönemiyorum ,bu meizuler den yoruldum 16th de ise güncellemeyi kuramıyordum her türlü geri dönüş mümkün idi çin,stabil, çin beta yada global rom kurdum rootlu kullandım ama her seferinde birinden digerine geçebildim geriye dönebildim inat etti flyme 8 kurulmadı bende bıraktım ,bundada(pro 7 plus) bir kere çin beta kurdum şimdi globale dönmüyor,her şekil çin romu kuruluyor,flyme 6,7,8 de çin betalar çin,stabil romlar kuruluyor ama iş globale gelince sürekli "firmware corrupt" hatası veriyor,
varmıdır bilinen bir çaresi yoksa bunudami bırakayım ve meizu lara elvedamı çekeyim
hocam ben de donemiyorum cihaz pro 7 plus

skybey

Çiçeği burnunda
Arkdaaşım merhaba,

Flyme 7 ye geri dönmek için,

1- İlk olarak FLYME 8 de fabrika ayarlarına gel tekrar telefonu kursun,

2- Kurduktan sonra depolama biriminde ne kadar klasör varsa sil (android-download vb)

3- updade.zip (kurmak istediğin FLYME 7 sürümü) depolama birimine kopyalama (Ana dizine kopyala)

4- Sonra yükleme moduna alıp tekrar dener misin.

Saygılarımla.
hocam bana da bi yardimci olabilir misiniz

Talat Can

Merhaba, dünya!
Merhabalar, ilk cikan surumu indirin ana dizine ardindan
Butun herseyi silin sadece rom dosyasi kalsin, recovey modda tekrar kurulum yapabilirsiniz

Harun20

Çiçeği burnunda
Şu günler meızu 16th flyme 8 yükledim ama tekrar flyme 7 ye dönmek istiyorum baştan kurulum yapayım dedim ama Wi-Fi bağlantısından sonra hiç bi değişikli olmuyor başa atıyor nasıl çözebilirim bu sorunu telefonu kullanamıyorum