• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Flyme 8den 7ye dönemeyenler

boranaslan

Çiçeği burnunda
Herkese iyi günler dilerim ben flyme 8a dan 7g ye dönemiyordum cihazım (note9) garantili olduğu için kvk servise gönderdim onlar ise global sürüm yerine Avrupa (eu) sürüm yüklemişler sizler de aynı sorunu yaşıyor ve flyme 7 ye dönmek istiyorsanız flyme 7eu sürüm yükleyebilirsiniz

enisemre

Çiçeği burnunda
Herkese iyi günler dilerim ben flyme 8a dan 7g ye dönemiyordum cihazım (note9) garantili olduğu için kvk servise gönderdim onlar ise global sürüm yerine Avrupa (eu) sürüm yüklemişler sizler de aynı sorunu yaşıyor ve flyme 7 ye dönmek istiyorsanız flyme 7eu sürüm yükleyebilirsiniz
Garantiye ne diyerek gönderdiniz hocam bende aynı sorunu yaşıyorum da

holden

Çiçeği burnunda
daha önce diğer 7 leri denedim olmadı bunu da deneyeyim dedim o da olmadı flyme 7 ye asla dönemiyorum note8 de.bir daha çinli telefonun yanından geçersem ne olayım.bir de bizle dalga geçtiler android 10 gelecek diye,sonradan iptal ettiler,şaka gibi.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Diğer sürümden ne farkı var anlayamadım açıkcası her şey aynı fakat bazı SMS'leri almıyor telefon sürümle mi alakalı bilmiyorum ama. Bankalardan twitterdan ya da misal steam'den doğrulama sms'leri gelmiyor şu an :/
Hocam akıl sır ermiyor. RU EU Global CN diye böleceğine

Bir global Birde Cn rom yap. Büyük ihtimalle çeviri den muzdaripler. kardeşim vivo seneler boyunca global roma bile türkçe koymadı.

Sende hangi ülkeye satacaksan onun dilini koy globale isterse çince ingilizce rusça olsun buralara satacaksan Türkiye ye satacaksa Türkçe olsun. bir romu 4 5 parçaya bölmenin mantığı
yok

enisemre

Çiçeği burnunda
Hocam akıl sır ermiyor. RU EU Global CN diye böleceğine

Bir global Birde Cn rom yap. Büyük ihtimalle çeviri den muzdaripler. kardeşim vivo seneler boyunca global roma bile türkçe koymadı.

Sende hangi ülkeye satacaksan onun dilini koy globale isterse çince ingilizce rusça olsun buralara satacaksan Türkiye ye satacaksa Türkçe olsun. bir romu 4 5 parçaya bölmenin mantığı
yok
Doğru diyosunuz hocam valla. Telefonlar sistem ve fiyat olarak harikalar ama yazılım ve güncelleme konusunda bence gerçekten sınıfta kaldılar.