• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Soru Flyme Kimliği

dayiroglu

Çiçeği burnunda
Meizu Note 8 de. İlk kullanan eşim olduğu için onun tel No ile bir flyme kimliği oluşturmuştuk. Şimdi Cihazı ben kullanıyorum. Kullanmadan önce sifirladim Cihazı. Yeni bir flyme kimliği oluşturamaz mıyım?

CyberXTR

Okumaya mı geldik?
Flyme oturumu açılan cihazlarda sıfırlama yapmadan önce Flyme hesabı oturmunu kapatmak lazım. Yoksa cihaz başka bir hesaba bağlı gözüktüğü için problem çıkartabiliyor.

Jalmiserke

Çiçeği burnunda
Flyme oturumu açılan cihazlarda sıfırlama yapmadan önce Flyme hesabı oturmunu kapatmak lazım. Yoksa cihaz başka bir hesaba bağlı gözüktüğü için problem çıkartabiliyor.
Merhaba benim bir sorum olacaktı ama;
Ben yeni bir tlf almıştım Meizu M6 Note sıfırlamama rağmen "Flyme Hesabı" aldığım kişinin numarası kayıtlı.
Ben hesap açamıyorum ne yapmam lazım?
Telefonu aldığım kişiyle görüşme imkanım yok maalesef...

CyberXTR

Okumaya mı geldik?
Merhaba benim bir sorum olacaktı ama;
Ben yeni bir tlf almıştım Meizu M6 Note sıfırlamama rağmen "Flyme Hesabı" aldığım kişinin numarası kayıtlı.
Ben hesap açamıyorum ne yapmam lazım?
Telefonu aldığım kişiyle görüşme imkanım yok maalesef...
Telefonu aldığın kişinin kendi hesabından telefonu kaldırması lazım ki başka hesap ile kullanılabilsin. Tek sorun bu ise Flyme hesabı olmadan telefonu kullanabilirsiniz.

Jalmiserke

Çiçeği burnunda
Telefonu aldığın kişinin kendi hesabından telefonu kaldırması lazım ki başka hesap ile kullanılabilsin. Tek sorun bu ise Flyme hesabı olmadan telefonu kullanabilirsiniz.
Maalesef aldığım kişiyle irtibat kuramıyorum. Tlf başka sorunu yok "Flyme Hesabı" olsaydı beim için kolaylık olacaktı.
Şimdiki telefonumda Meizu old için yedeklemesi kolay olacaktı. :)
Yine de dönüş yaptığınız için teşekkür ederim... ;)

loksodrom

Çiçeği burnunda
Cihazım kilitlendi flyme şifremi hatırlamıyorum. Siteden Şifremi unuttum diyorum ama telefon numaramı girdiğimde kabul etmiyor. Email adresimi girdiğimde ise kod gönderildi diyor ama hotmail adresime mail gelmiyor

Hayrettin63

Çiçeği burnunda
Flyme hesap şifre mi unuttum ve telefonum kitlendi ne yapa bilirim bi cok fazla yanlış parola yazdım 20150 dk sonra tekrar deneyin diyor
Bnm telefonda meızu pro 7plus yardımcı olursanız çok sevinirim