• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Google Kamera - SD845 ve SD710 için

Google fotoğraflara gelen son güncelleme ile portre çekimde google cam e bir kez daha hayran kaldım ön ve arka kamerada herhangi bir problemin kalmadı sorunun kaynağını bilmiyorum fakat şuanda google cam ile ön ve arka kamera herhangi bir sorunum kalmadı ve portre modunda çektiğiniz fotoları google fotoğraflar ile düzenleyin color pop ve derinlik özelliği ile çok enteresan kareler yapabilirsiniz...

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Google fotoğraflara gelen son güncelleme ile portre çekimde google cam e bir kez daha hayran kaldım ön ve arka kamerada herhangi bir problemin kalmadı sorunun kaynağını bilmiyorum fakat şuanda google cam ile ön ve arka kamera herhangi bir sorunum kalmadı ve portre modunda çektiğiniz fotoları google fotoğraflar ile düzenleyin color pop ve derinlik özelliği ile çok enteresan kareler yapabilirsiniz...
arkada problem yoktuda ön hep mor çekmiyor mu? kendi ayarlarını paylaşabilirmisin videolu olarak

oguzglr

Araştırmacı-Yazar
arkada problem yoktuda ön hep mor çekmiyor mu? kendi ayarlarını paylaşabilirmisin videolu olarak
Hocam ayarlardan smothing i kapatttım denedim şuan açık havada normal çekti ama bende ışık kağnağını lambayı mor çekmişti biraz eve gidince yenden denerim. Ben sadece renk ayarlarından hoşlanmıyorum kamera uygulamasındaki gibi biraz daha canlı çekse çok daha iyi olue onun için ayarı varmıdır bilmiyorum biliyorsanız paylaşabilir misiniz

Hdr+ açık şekilde çekim yapın.
Staration da highlight ten rengini belirliyor yüksekse çok renkli çıkıyor...
Önceki sürümleri tamamını silin önbellek temizliği yapın ki önceki sürümlerin izi kalmasın ben 2. versiyonu yükledim xcam.apk olanı yine sormak istediğiniz bişey varsa yardımcı olmaya çalışırım

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Hdr+ açık şekilde çekim yapın.
Staration da highlight ten rengini belirliyor yüksekse çok renkli çıkıyor...
Önceki sürümleri tamamını silin önbellek temizliği yapın ki önceki sürümlerin izi kalmasın ben 2. versiyonu yükledim xcam.apk olanı yine sormak istediğiniz bişey varsa yardımcı olmaya çalışırım
tamamdır hocam sıkıntıyı sizin sayenizde çözdüm. Ayrıca ön kamera saturasyon değerini çok güzel tutturmuşsunuz.

KAMERANIN ÖN TARAFTA MAVİ-MOR ÇEKMESİNİN NEDENİ

FIX menüsündeki Black Level Front Camera 16 değeri MUHAKKAK kapalı olsun.

Ne demek rica ederim yinede otomatik hdr nedeniyle resimler doğal olmuyor daha sonra biraz düzenleme istiyor ben color pop ile derinliği arttırma özelliğine bayıldım gcam in ?