• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Yardım Haziran 2021 #6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FatihAksoy

...
Yönetici
Mayıs 2021 Herhangi bir sorun yazılmamış ne mutlu :)

Haziran 2021.png
Flyme 8 - 9 A Sürümleri İçin Cihaz Modeli ve Sürüm tam adı belirtilerek iletebilirsiniz....

FatihAksoy

...
Yönetici
Sa üstad meizu 16th 8.20.6.30 beta flyme 9 yapmak istiyorum
A.selam hocam şuan önermiyorum dersem bilmem kızar mısın ? :) Çünkü daha betada yüksek ihtimalle sevmeyip geri dönmek isteyeceksin bir ton problem çıkacak. Biraz daha sabır ediniz Günlük betadan çıksın 1-2 Normal halka açık beta gelsin sonra kurun.

Bu önerim tamamen yazılımsal problem olmasın diyedir.. Donanımda ise batarya çabuk bitebilir 1 günlük şarj yetmeyebilir yazık doldur boşalt bataryanın ömründen ömür gider :)

Yine kurmak isterseniz GÜNLÜK sürüm linki atayım özelden ama oluşacak problemlerden sorumlu değilim Çünkü 16th cihazım yok "denemedim" TEST şansım olan şeyleri zaten direk kanalıma rehber olması adına atıyorum.

ufukthere

Merhaba, dünya!
Meizu 16th 7.3 g sürümü
Kilit ekranından(cihazda parola varken) direk mesaj yanıtla dediğin zaman bildirm paneli buga giriyor sadece kendi eski sms uygulamsinda girmiyor S10603-09121239.png

Ersen morova

Çiçeği burnunda
A.selam hocam şuan önermiyorum dersem bilmem kızar mısın ? :) Çünkü daha betada yüksek ihtimalle sevmeyip geri dönmek isteyeceksin bir ton problem çıkacak. Biraz daha sabır ediniz Günlük betadan çıksın 1-2 Normal halka açık beta gelsin sonra kurun.

Bu önerim tamamen yazılımsal problem olmasın diyedir.. Donanımda ise batarya çabuk bitebilir 1 günlük şarj yetmeyebilir yazık doldur boşalt bataryanın ömründen ömür gider :)

Yine kurmak isterseniz GÜNLÜK sürüm linki atayım özelden ama oluşacak problemlerden sorumlu değilim Çünkü 16th cihazım yok "denemedim" TEST şansım olan şeyleri zaten direk kanalıma rehber olması adına atıyorum.
Tamamdır doğru söylüyorsun Allah razı olsun biraZ daha bekleyeyim ..kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...