• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Hİ-Fİ Müzik Platformu Tidal İndirim

lSekoNl

Okumaya mı geldik?
Merhaba dostlar telefonunuzdan hifi kalitesinde müzik dinleyebileceğiniz uygulama olan tidal uygulamasında ciddi bi indirim vardı sizlerlede paylaşmak istedim vereceğim link üzerinden kayıt olup 4 ay 2 liraya alabilirsiniz, indirimsiz fiyatı aylık 20 lira iken 4 aylık fiyatı 2 lira.

https://offer.tidal.com/campaigns/5...ts?geo=GB&campaignId=5dc98f76e7618e0017843783

Daha önce satın alıp Tidal'dan memnun kalanlar ve süreyi artırmak isteyenler için 5 TL'ye 5 Ay daha uzatma kampanyası başlatmış linki bırakıyorum.
Seçim yaparken daha önce aldıysanız aynı paketi seçmeniz gerekiyor Hİ-Fİ ise Hİ-Fİ seçeneği premiumsa premium bu önemli.

https://tidal.com/nowplaying?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf

Satın aldıktan sonra eğerki aylık 20 liraya devam etmek istemiyorsanız. Tarayıcıdan Tidal hesabınıza giriş yapın, sol üstten isminize tıklayıp ayarlar sekmesini açın,subscription sekmesine tıklayın ve cancel subscription yazan kısımdan yani aboneliği iptal et kısmından aboneliğinizi dondurun,hazırda toplamda ikisinide yaparsanız 9 aylık bi kullanım olcak aboneliği iptal ettiğinizde 9 ay boyunca kullanmaya devam edebileceksiniz.

Son düzenleme:

panorama_ömer16

Merhaba, dünya!
Öncelikle kullandığım ekipmanlar ZTE Axon 7 ve LG G6 Orijinal kulaklık. Bunları dikkate alarak deneyimledim. Cihaz ses konusunda üst düzey ama kulaklık için diyemem. Kaynak olarak sadece "FLAC" formatta müzik dinlerim. TIDAL Master'a gelince telefondaki FLAC müziklere göre daha az ses şiddeti seviyesi veriyor, yaklaşık iki-üç tık geride. Ses daha detaylı ve enstrüman ayrımının biraz daha geniş olduğunu farkettim. Beni şaşırtan nokta ise kulaklıktan mıdır bilmiyorum, TIDAL sesi diğer müziklere göre bariz bir şekilde daha bass nitelikte verdi. Hem Bass, hem detaylı hem de sahnesi geniş bir müzik deneyimi elde ettim. Çok güzel bir geliştirme olmuş bence. Gerçi telefonum "MQA" ses kodeğini desteklemesi gerekiyor mu o da ayrı konu. LG V30 modeli destekliyor. TIDAL'in resmi sitesinde MQA ses kodeğinin cihazlar tarafınca desteklemesi gerekip gerekmeyeceği hakkında bir bilgi görmedim.

lSekoNl

Okumaya mı geldik?
Kampanyaya 5 liraya 5 ay eklendi kullanmak isteyenler buyursun.Farklı bi deneyim tavsiye ederim bi süre dinledikten sonra farkı anlıyorsunuz bu fiyata gerçekten bedava yanlış anlaşılmasın burdan bi kazancım yok linkler zaten direk resmi sitesinin linki herkes faydalansın amacım budur. :D Daha önceki kampanyayı almayanlarda alabilir bu arada 5 liraya belirtmeyi unutmuşum :)