• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

İhtiyacım kalmadı.

HHATILGAN

Merhaba, dünya!
Arkadaşlar Yakın zamanda bir Huami Amazfit Verge almıştım. Ancak bana başka bir akıllı saat hediye edildiği için iade ettim. AliExpress'ten aldığım aksesuarlar da bu gün geldi. Bir adet saat kılıfı (sert) iki adet kordon. İsteyen arkadaşa ücretsiz verebilirim (Yaklaşık 70 ₺ ödedim boşa gitmesin)

Ekli dosyalar

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Arkadaşlar Yakın zamanda bir Huami Amazfit Verge almıştım. Ancak bana başka bir akıllı saat hediye edildiği için iade ettim. AliExpress'ten aldığım aksesuarlar da bu gün geldi. Bir adet saat kılıfı (sert) iki adet kordon. İsteyen arkadaşa ücretsiz verebilirim (Yaklaşık 70 ₺ ödedim boşa gitmesin)
Hocam cömertliğiniz için çok sağolun. Bende son dönemde saat alıp almama arasında gidip geliyorum bu sabah yine baktım. ? Umarım ihtiyacı olan bir arkadaş alır.

HHATILGAN

Merhaba, dünya!
Hocam cömertliğiniz için çok sağolun. Bende son dönemde saat alıp almama arasında gidip geliyorum bu sabah yine baktım. ? Umarım ihtiyacı olan bir arkadaş alır.
Saat deyince gear S3 Frontier benim tavsiyemdir. Amazfit Verge ile kıyaslanamayacak kadar kaliteli. Gerçekten iyi bir saat. Sürekli.kalp ritmi ölçmeyi de kapatırsanız 4 gün pil ömrü var.