• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Tanıtım Kırılmaz Camın Köşelerinde olan hava boşluklarını gidermek !

Güzel Uygulanmış Mı ?

• Evet

Kullanılan: 1 33.3%
  • Hayır

• Dükkan neresi ? :)

• Kullanılan toplam oy
    3

FatihAksoy

...
Yönetici
Herkese Selam...

Daha önce full kaplama olan cam takmıştım :

Havalar ısındı yaz geldi derken, elektrikler gidiyor 186 'da ki abla ile arıza konusunu konuşurken terlemişim bayağı bir ve ekran ile kırılmaz camın arasında sudan bir katman daha oldu ne yazık ki :) Ne hikmetse teknolojidir odur budur o işlerden anlayan bir tanıdığım ' abi camı çıkar at su ekranın içine işleyebilir bozulur' ! Aklımı karıştırdı, camı söktüm attım. Ve aslında önerilen camı taktım ama çerçeve boyunca hava boşlukları vardı...

Yanlarında gelen sıvıyı denemeye karar verdim, Youtube de zaten saçma sapan milyonlarca içerik var bu da belki saçma ama işinize yarayabilir en azından..

Umarım Faydalı olmuştur..

musdappo

Çiçeği burnunda
Herkese Selam... Daha önce full kaplama olan cam takmıştım :
Havalar ısındı yaz geldi derken, elektrikler gidiyor 186 'da ki abla ile arıza konusunu konuşurken terlemişim bayağı bir ve ekran ile kırılmaz camın arasında sudan bir katman daha oldu ne yazık ki :) Ne hikmetse teknolojidir odur budur o işlerden anlayan bir tanıdığım ' abi camı çıkar at su ekranın içine işleyebilir bozulur' ! Aklımı karıştırdı, camı söktüm attım. Ve aslında önerilen camı taktım ama çerçeve boyunca hava boşlukları vardı... Yanlarında gelen sıvıyı denemeye karar verdim, Youtube de zaten saçma sapan milyonlarca içerik var bu da belki saçma ama işinize yarayabilir en azından..

musdappo

Çiçeği burnunda
Bende uyguladim videoda ki gibi ama 4,5 gün sonra boşluklar geri geldi.
Sadece bu sıvıyı alacağımiz yer var mı?

oguzglr

Araştırmacı-Yazar
Herkese Selam...

Daha önce full kaplama olan cam takmıştım :

Havalar ısındı yaz geldi derken, elektrikler gidiyor 186 'da ki abla ile arıza konusunu konuşurken terlemişim bayağı bir ve ekran ile kırılmaz camın arasında sudan bir katman daha oldu ne yazık ki :) Ne hikmetse teknolojidir odur budur o işlerden anlayan bir tanıdığım ' abi camı çıkar at su ekranın içine işleyebilir bozulur' ! Aklımı karıştırdı, camı söktüm attım. Ve aslında önerilen camı taktım ama çerçeve boyunca hava boşlukları vardı...

Yanlarında gelen sıvıyı denemeye karar verdim, Youtube de zaten saçma sapan milyonlarca içerik var bu da belki saçma ama işinize yarayabilir en azından..

Hocam bende 16th için almıştım bts satıcısındakini fakat yanlara sürmeme rağmen hava baloncukları oluştu. Tahminim uygulurken sıvıyı camın altınada itmiş olabilirim. O yüzden yapışkanlığını kaybetmiş olabilir. Yapcak arkadaşlara tavsiyem ekrana dik bişekilde camın altına değilde sadece kenarlarına gelecek şekilde uygulayın. Birde arkadaşta sormuş gercekten bu sıvı tr de temin edemez miyim bakındım ama bulamadım sitelerde

FatihAksoy

...
Yönetici
Hocam bende 16th için almıştım bts satıcısındakini fakat yanlara sürmeme rağmen hava baloncukları oluştu. Tahminim uygulurken sıvıyı camın altınada itmiş olabilirim. O yüzden yapışkanlığını kaybetmiş olabilir. Yapcak arkadaşlara tavsiyem ekrana dik bişekilde camın altına değilde sadece kenarlarına gelecek şekilde uygulayın. Birde arkadaşta sormuş gercekten bu sıvı tr de temin edemez miyim bakındım ama bulamadım sitelerde
> dikkatli olmak lazım sıvı türü işlerde cihazın içine işleyebilir. Valla göremedim hocam sitelerde bulursam iletirim...