• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Kopya uygulama sorunu

Cavit körkün

Çiçeği burnunda
İyi gunler meizu note8 kullanicisiyim cift hat kullaniyorum uygulama kopyalayicidan iki whatsap kullaniyorum ama kopya whatsapta konum aldigim zaman msji acamiyirum gelen msja dokundugumda whatsap komple kapaniyo konum gondermek istedigim zamanda konum ekle tikladigimda yine ayni sekilde whatsap kapaniyo bi cozumu varmi

Samilk

Çiçeği burnunda
Aynı sorun benim 16xs telefonumda da var. Kopya WhatsApp'ta konum hizmeti hiçbir şekilde çalışmıyor. Önceki telefonum xiaomi mi5s'te de benzer sorunu yaşadım.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
İyi gunler meizu note8 kullanicisiyim cift hat kullaniyorum uygulama kopyalayicidan iki whatsap kullaniyorum ama kopya whatsapta konum aldigim zaman msji acamiyirum gelen msja dokundugumda whatsap komple kapaniyo konum gondermek istedigim zamanda konum ekle tikladigimda yine ayni sekilde whatsap kapaniyo bi cozumu varmi
Google servisleri kopyalanmadığı için çalışmıyor bana göre meizunun en büyük yazılım sıkıntısı bu şuan