• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

magisk sonrası cihaz açılmıyor

Papakero

Çiçeği burnunda
herkese iyi akşamlar meizu note 8 flyme 8 sürümü(çin sürümü) bulunan rootlu cihazıma oyun oynamak için magisk indirmiştim fakat magisk'i kurduktan sonra cihaz kendi kendine kapandı ve recovery ekranına döndü devam ettikten sonrada çince yazılarla flyme simgesi ve altta iki seçenek olan bir yer geldi ikisini de seçmeme rağmen sürekli cihaz reset atmaya başladı telefoncuya götürdüm fakat yapamadılar fakat şuanda da telefonu şarja takıyorum ikaz ışığı yanıp sönüyor ve ekrana arada bir çince bir yazı ve batarya simgesi çıkıyor ve ilerisi olmuyor (ses açma ve power tuşlarına basmama rağmen devam etmiyor tepki vermiyor) sizce cihazımı nasıl kurtarabilirim bilgisi olan lütfen yardımcı olabilirmi şimdiden teşekkürler

makifhaliloglu

Çiçeği burnunda
ses açma ve power tuşlarına basma olayının değişmemesi lazım root atmayı ben biliyordum note 8e neyse qfil dene olursa haber et roota yardımcı olurum