• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Meizu 16 (16X) Ana Konu & Kullanıcıları Kulübü

mert mete

Çiçeği burnunda
Arkadaşlar merhaba. Telefon hiçbirşey yokken şebeke gitti. İnternet çalışıyor şebeke simgesi var fakat arama yapınca şebeke simgesi kayboluyor. Başka telefondan kendimi arıyorum tık yok telefon çalmıyor. Sim i çıkarıp taktım. Telefonu fabrika ayarlarına çevirdim hala şebeke yok. Herhangi bi düşme kalkma da olmadı. Varmıdır daha önce başına gelen?

mevltali

Çiçeği burnunda
Arkadaşlar telefonum 16x beta sürüm yuklicem ama telefonum IMEI'li sıkıntı olur mu imei ile ilgili sıkıntı yaşar mıyım bilgisi tecrübesi olan varsa aydınlatın lütfen

mevltali

Çiçeği burnunda
Evet beta sürüm yükledim ancak telefonu acar açmaz phone is locked yazıyor ve şifreyi kabul etmiyor.
Lütfen bilgisi olan yardımcı olabilir mi zor durumdayım

kontrgerilla

Çiçeği burnunda
Merhaba arkadaşlar
Pil sorunum var. Kendi şarj cihazı ile 0.3-0,8 amper arası cihaz şarj oluyor ve 1600mah dolum yapıyor. Aynı ekipmanlarla başka cihazları 1,5 amperde şarj edebiliyorum. Pil de cabuk bitiyor. Bazan dolumu %90 larda durduruyor. Sizce sorun ne olabilir?

efrasya

Çiçeği burnunda
arkadaslar hayirli günler forumu inceledim bulamadim gözümden kactiysa affolo.
meizu 16 modeli icin kılıf kullanan memnun olan var mi n11/hepsi burada gibi sitelerde hep şikayetçi insanlar meizu 16 icin kılıf almışlar ama %90 16th icin gönderim yapıyorlar..

suatcagdas

Okumaya mı geldik?
arkadaslar hayirli günler forumu inceledim bulamadim gözümden kactiysa affolo.
meizu 16 modeli icin kılıf kullanan memnun olan var mi n11/hepsi burada gibi sitelerde hep şikayetçi insanlar meizu 16 icin kılıf almışlar ama %90 16th icin gönderim yapıyorlar..
hocam elektromaxx diye bir satıcı var ordan microcase marka aldım, güzel bir kılıf ve tam uydu telefona zaten satıcı özellikle belirtmiş meizu 16 içindir 16th modeline uymaz diye. ikili set içinde koruma camıda var ancak camı çok begenmedim kenarlardan 1mm kısa kalıyor yinede iş görsün diye taktım. tekli olarak sadece kılıfta alabilirsiniz, cam çok başarılı değil.

https://www.gittigidiyor.com/cep-te...siyah-tempered-glass-cam-koruma_pdp_448519314

suatcagdas

Okumaya mı geldik?
yeni ekran süresi rekorum. tamamen bitene kadar bekleseydim 11:45 12 saate yakın ekran açık süresi olurdu tahminen. dışarı çıkacağım için %8'de şarja taktim. SD710 kokluyor resmen ?

Ekli dosyalar