• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Meizu 16T Tanıtıldı

mchderd

Merhaba, dünya!
Guzel bir telefon ama turkiyeye gelmemesinde cok muzdaribiziz plastik olmasi bence sorun degil bugun hangi telefonu kilifsiz kullaniyoruz?... gayet basarili ama daha 16S gelmedi 16 pro gelmedi gozlerimiz yollarda meizu turkiyenin telefon getirmesini bekliyoruz ?... karakterim.geregi yasalsiz bir islem yapmayi sevmiyorum mecbur beklicez

Whowerts

Çiçeği burnunda
ben demiştim bence yan çerçeve de plastiktir.
Geriye kaldı hoparlör performansı. Eğer stereolar da 16xs kalitesindeyse, 16xs varken neden bu model ciktı sorulur. Ufs 3.0 ve sd855 için mi? Zira Ois olmamasıda hoş değil. Ayrıca Tüv göz sertifikası yazmasına rağmen sertifika sahibi şirket bunun izninin alınmadigını söylemiş.

Whowerts

Çiçeği burnunda
Guzel bir telefon ama turkiyeye gelmemesinde cok muzdaribiziz plastik olmasi bence sorun degil bugun hangi telefonu kilifsiz kullaniyoruz?... gayet basarili ama daha 16S gelmedi 16 pro gelmedi gozlerimiz yollarda meizu turkiyenin telefon getirmesini bekliyoruz ?... karakterim.geregi yasalsiz bir islem yapmayi sevmiyorum mecbur beklicez
Bu modelin ulkemize gelecegi söyleniyor. Ayrıca global frekans band desteğide var. Gelmesi için iyi bir sebep.

mchderd

Merhaba, dünya!
O zaman formun müdavimlerinden bir siralama isteyeleim tum 16s 16th 16T 16xs kapsayan bu telefon kacinci sirada olur? Kamera islemci ve malzeme kalitesi olarak siralanirsa daha iyi olur?

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
onların gelmeyeceği zaten belliydi 16s Pro çin harici hangi ülkeye geldi?

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Geriye kaldı hoparlör performansı. Eğer stereolar da 16xs kalitesindeyse, 16xs varken neden bu model ciktı sorulur. Ufs 3.0 ve sd855 için mi? Zira Ois olmamasıda hoş değil. Ayrıca Tüv göz sertifikası yazmasına rağmen sertifika sahibi şirket bunun izninin alınmadigını söylemiş.
16Xs ile çok alakasız cihazlar hocam :) Kafayı 16Xs e takmışsınız, Xiaomi de çok yakın cihazlar var K20 K20 Pro Mi9T Mi9T Pro Mi9 Mi9se Mi9Lite Cc9 cc9e Mi A3 vs gibi 16Xs Orta segment bu amiral gemisi ve bu cihazın ekranı sesi kamerası işlemcisi nandı pil boyutu herşeyi farklı zaten neyini aynı gördünüz. Ayrıca 16Xs Mono hoparlör

Whowerts

Çiçeği burnunda
16Xs ile çok alakasız cihazlar hocam :) Kafayı 16Xs e takmışsınız, Xiaomi de çok yakın cihazlar var K20 K20 Pro Mi9T Mi9T Pro Mi9 Mi9se Mi9Lite Cc9 cc9e Mi A3 vs gibi 16Xs Orta segment bu amiral gemisi ve bu cihazın ekranı sesi kamerası işlemcisi nandı pil boyutu herşeyi farklı zaten neyini aynı gördünüz. Ayrıca 16Xs Mono hoparlör
Yok be kafaya takmak değilde, sadece ülkemize gelecek olan modelin premium olmasını istiyor insan ses kasa kamera vs gibi konulardan. ? Kamera paketinde 4k 60 fps varmı acaba afişlerde yazıyordu sanki. Varsa yine bir artıdır. Bu arada taze inceleme sonuçları sırayla ;
Batarya Performansı ,şarj performansı, sıcaklık performansı ve Arayüz hızı süre olarak performans. Değerler sıcaklık hariç iyi duruyor ?

Ekli dosyalar