• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Ana Konu Meizu 16th Ana Konu / Kullanıcıları Kulübü

airmechavi

Çiçeği burnunda
Meizu 16 th cihazımda böyle bir sorun var. Video kabul etmediği için ekran görüntüsü aldım. Ekranı açarken yeşil beyaz bir ışık patlaması oluyor. Daha önce bu sorundan garantiye gönderen oldu mu? Cihaz soğuyunca yapıyor, ısınınca geçiyor, karanlık ortamda artıyor. Bir de meizu kvk ankara servisi hizmet veriyor mu yoksa sadece İstanbul mu?

Ekli dosyalar

Selamlar,
Dün gece bana telefon bildirim ekranında gece moduna almak istermisin diye bir şey sordu dedim aaa heralde güncelleme geldi sonunda sonra gece moduna al yaptım. O bildirim uçtu gitti şimdi bakıyorum ne güncelleme var ne de gece modu kapatabiliyorum. Şu gece modu sizce nasıl kapancak hiç bi ayarda yok.

Son düzenleme:
Selamlar,
Dün gece bana telefon bildirim ekranında gece moduna almak istermisin diye bir şey sordu dedim aaa heralde güncelleme geldi sonunda sonra gece moduna al yaptım. O bildirim uçtu gitti şimdi bakıyorum ne güncelleme var ne de gece modu kapatabiliyorum. Şu gece modu sizce nasıl kapancak hiç bi ayarda yok.
videodaki adımları uygula hocam. create dediğinde kısa yol oluşturmuyor bende. sende de öyle bi sorun olursa try tıkla oradan kapatıp acabilirsin