• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Meizu 16th serisi android 10 olucakmı

Sedat1980

Çiçeği burnunda
Meizu 16 th 8 128 kullanıyorum telefona ne zaman güncelleme gelicek çok merak ediyorum bu konuda meizu çok ama çok geri adamlar 3 yıl önce çıkan mi 6 ya android 11 sürümü en son ara yüz güncellemesi verdiler

ciftkazmali

Çiçeği burnunda
slm ben faceden çin pazarı telefondan telefonu satan kişinin yorumunu buraya atayım

HİÇBİR GÜNCELLEME SİZE IŞINLANMA ÖZELLİĞİ KAZANDIRMAZ, MİUİ 11 KURANLAR MİUİ 10 A DÖNMEYE ÇALIŞTI AYLARCA, ŞİMDİ 12 KURANLAR 11 E DÖNMEYE ÇALIŞIYOR, TAVSİYEM GÜNCELLEME TAKINTISINDAN VAZGEÇİP YAZILIMSAL SORUN YOKSA 3 4 AYDA 1 GÜNCELLEME YAPMAK YETERLİ, HEPİMİZİN TELEFONDA YAPTIĞI ALO ALO YANINA 5 6 UYGULAMA BU KADAR, KURACAĞINIZ SÜRÜMÜ BİRAZ ARAŞTIRIN SORUNLARI VAR MI YOK BAKIN

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Meizu 16 th 8 128 kullanıyorum telefona ne zaman güncelleme gelicek çok merak ediyorum bu konuda meizu çok ama çok geri adamlar 3 yıl önce çıkan mi 6 ya android 11 sürümü en son ara yüz güncellemesi verdiler
Mi6 nın Official ANDROID 11 güncellemesi linkini atar mısın? ?Xiaomi' nin haberi yok çünkü

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Şuan baktım Mi6 android 10 da almamış ? arkadaş baya yüksekten uçmuş hemde 2 sürüm

drkCDR

Çiçeği burnunda
Merhabalar,

Meizu 16th cihazına Android 10 güncellemesi gelicektir. Meizu 17 lansmanında Android 10 güncellemesi alacak cihazlar duyurulmuştu. Meizu 16th bu cihazlardan biriydi.

X8kullanici

Merhaba, dünya!
Global ile ilgili kesin bir şey söylenmedi o lansmanda Çin kullanıcıları için geçerli o.
Hocam cin surumune karsi neden bu kadar onyargilisiniz anlayamiyorum. Meizu globale onem vermiyor iste bu global israriniz neden? Cin surumunun tek eksisi dil. Onu da root ile tamamen turkce root olmadan sistem uygulamalari ve diger uygulamalar dahil turkce yapabiliyorsunuz. Ben herhangi bir islem dahi yapmayi gerek gormedim ingilizce kullaniyorum.

ByRohan96

Merhaba, dünya!
Hocam cin surumune karsi neden bu kadar onyargilisiniz anlayamiyorum. Meizu globale onem vermiyor iste bu global israriniz neden? Cin surumunun tek eksisi dil. Onu da root ile tamamen turkce root olmadan sistem uygulamalari ve diger uygulamalar dahil turkce yapabiliyorsunuz. Ben herhangi bir islem dahi yapmayi gerek gormedim ingilizce kullaniyorum.
Güle güle kullan kardeşim sen o zaman.