• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Meizu 16x için garantisiz telefon alırsak ne gibi sorunlar yasiyabiliriz

Mahsum

Çiçeği burnunda
Garantisiz telefonlarda google.play storede lisans eksikliğinden uygulama sıkıntısı yaşanılabiir diye bir şey duydum doğrumu acaba bu ?

Mahsum

Çiçeği burnunda
Yazan benim hocam buranın ve meizu Türkiye grubunun yöneticisiyim :) Daha başka bir şey demeyeceğim istediğinizi alın.
Hocam biraz daha aydinlatirsaniz hangi uygulamalarda sıkıntı çıkabilir çok büyük sorun ölurmu biraz deray istiyorum ksb yin ama garantisiz alma taraftariydim 600 gl gibi bir fiyat farkı var çünkü

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Hocam biraz daha aydinlatirsaniz hangi uygulamalarda sıkıntı çıkabilir çok büyük sorun ölurmu biraz deray istiyorum ksb yin ama garantisiz alma taraftariydim 600 gl gibi bir fiyat farkı var çünkü
Hocam ben yazacağımı yazdım orada size uygulama listesi çıkarmam mantıksız ve imkansız 600tl ye 2 yıl garantisiz b20siz cihaz alma taraftarıysanız alın. Ama Google play den belirli uygulamalar çalışmayınca ne bizi ne de telefonu suçlayın. Sertifikasız indirilemeyen yüklenemeyen programlar var Mi8SE sahipleri daha sık yaşar çünkü onun global modeli yok.