• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Ana Konu Meizu 16Xs Ana Konu & Kullanıcıları Kulübü

Meizu'nun yeni modelini beğendiniz mi?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

hsynkabil

Çiçeği burnunda
Selam arkadaslar, aktif olarak 1 seneden fazladir 16th kullaniorum ve mback olayina asiri alistim. Yakin bi zamanda arkadasa bu modeli 16xs onerdim. Ama bu telefonda benimki gibi mback yok galiba, tus gibi tiklama olayini yapamadim ayarlarda, gezinme cubugunu mback ayarlamamiza ragmen tus gibi tiklayamiyoruz. Halbuki 16th de titresimin seviyesini bile ayarlayabilioruz.

burgfb

Çiçeği burnunda
Arkadaşlar ben de bunu ve buna ek olarak dark mode u soracağım bir türlü bulup aktif edemedim bembeyaz Instagram vs kullanıyorum
Flyme 7 de dark mode yok 8 de var . 8 de ingilizce bilgin olsun. Ben 8 kullanıyorum ama dark mode samsunglardaki gibi başarılı değil bazı programlarda tuşlarıda siyaha çeviriyor. Basacağınız yerler görünmüyor. Bilginize

Rectifier34

Çiçeği burnunda
Selamlar telefonumda uygulama gizledim tekrar güvenlik menüsüne girince uygulamayi tekrar görünür yapmak için bir seçenek goremedim. Yardımcı olurmusunuz