• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Meızu 16XS Sorunları

VaughnHolmes

Çiçeği burnunda
herkese selamlar meızu 16XS kullanmaktayım 2 tane sıkıntım var
1. sıkıntım bildirim problemi hiçbir uygulamadan bildirim alamıyorum bunu uygulamarı arkaplan da açık bırakarak biraz çözdüm ama şarj hızlı gidiyor
2. sıkıntım 4.5G açamıyorum veya ben bulamıyorum
bu 2 konu da bana yardım edebilecek abilerimi ve kardeşlerimi bekliyorum

by.berkan

Zirvede çamaşır asıyorum
herkese selamlar meızu 16XS kullanmaktayım 2 tane sıkıntım var
1. sıkıntım bildirim problemi hiçbir uygulamadan bildirim alamıyorum bunu uygulamarı arkaplan da açık bırakarak biraz çözdüm ama şarj hızlı gidiyor
2. sıkıntım 4.5G açamıyorum veya ben bulamıyorum
bu 2 konu da bana yardım edebilecek abilerimi ve kardeşlerimi bekliyorum
Bildirim alamadığınız uygulamalara arka planda calisma iznini vermeniz lazım şarjda anormal bir azalma yapmaz.
4.5g derken 4g yazar otomatik kurulu gelir zaten yinede ayarlar sim ve ağlar kısmından kendiniz secebilirsiniz. Hattinizda çekim sıkıntısı varsa yada bulunduğunuz bölgede 4g çekim kuvveti düşükse cihaz kendini otomatik 3gye alır.

VaughnHolmes

Çiçeği burnunda
Bildirim alamadığınız uygulamalara arka planda calisma iznini vermeniz lazım şarjda anormal bir azalma yapmaz.
4.5g derken 4g yazar otomatik kurulu gelir zaten yinede ayarlar sim ve ağlar kısmından kendiniz secebilirsiniz. Hattinizda çekim sıkıntısı varsa yada bulunduğunuz bölgede 4g çekim kuvveti düşükse cihaz kendini otomatik 3gye alır.
sağ ol halletim hepsini peki bu flyme ne kadar sıklıkla güncelleniyor fikrin var mı ?

by.berkan

Zirvede çamaşır asıyorum
sağ ol halletim hepsini peki bu flyme ne kadar sıklıkla güncelleniyor fikrin var mı ?
Nadir güncelleme veriyolar. O da ufak tefek hatalar için yani oyle büyük bir güncelleme beklentiniz olmasın. Belki yakın zamanda büyük çaplı bir güncelleme alabilir bekliyoruz. Ama çok sıkıntı olmuyo zaten arayüz Android için en iyi arayüz bence. Diğer şirketlerin yeni verdiği özellikler flyme de yıllardan beri var zaten. En güzel tarafı da uzun yıllar serilikten ödün vermiyo kasma donma nedir pek bilmezsiniz. Kullanımı en keyifli arayüz.

Flyme 8 çin sürümü var Model için linkini yaz bulursun illaki Hem tema bolca var hem arayüz çok hoş ama 16xs de Globale dönülmüyor diye biiliyorum uğraştırıcı sanırım (16th ve x8 de dönülüyor sıkıntısız) ama 2 gün sonra Meizu 17 tanıtılacak belki Flyme 8 Global çıkar