• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Tanıtım Meizu 2'si bir arada (type-c + micro) Usb Kablo İncelemesi

FatihAksoy

...
Yönetici
Meizu 2'si bir arada (type-c + micro) Usb Kablo İncelemesi

Kablo.png

Merhabalar ürünü doğum günü hediyesi olarak kendime aldım, biraz garip geldi biliyorum :) Eski Mx4 Pro cihazımda ikinci , üçüncü kalite kablolar kullana kullana orijinal şarj soketini bozdum... 2 kere kendim değiştirdim o aksiyona ait KONU < M6 note cihazında ise bu tür bir risk oluşturmaması adına orijinal kablo almaya karar verdim.. Çünkü m6 note yekpare ve içine açabilmem biçin sıcak hava tabancası vs. gibi ek masraflar var...
Yetmedi kendi şehrimde ki telefonculara güvenim bayağı az cihazın içinden geçip 'Fatality' yada Cihaz için 'Finish him' sonlarını görmek istemiyorum :/ O yüzden orijinal iyidir paraya kıyayım dedim..

Ürün Özellikleri

Kablo Uzunluğu : 1.2 metre
Enerji Akışı : 2 ampere uygun
Kablo Metaryali : Kumaş (Toksik olmayan TPE malzeme)

Kısaca bunları diyebilirm...

İnceleme Videosu :

Burak2207

Okumaya mı geldik?
Hayırlı olsun hocam.
Bende M6 Note için Aliexpresden Mcdodo diye bir kablo aldım. Daha doğrusu bedavaya geldi?. Bayağı kaliteli bir kabloya benziyor malzeme kalitesi işçilik vs. gayet iyi. Sizinki gibi örgü, girişleri koruyan plastik yerleri çinko malzemeden üretmişler. Umarım sizinde dediğiniz sorunlarla karşılaşmam.