• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Ana Konu Meizu A20 Bluetooth Hoparlör İncelemesi & Kullanıcı Kulübü

thornz

Çiçeği burnunda
Arkadaşlar merhaba bugün BIMde satılan Meizu A20 bluetooth hoparlör aldım. Ancak Samsung 55EMU9000 model TV ye bağlamak istediğimde Bluetooth hoparlör listesinden cihazı buldu bağlan dediğim de 1 sn ses geliyor daha sonra hoparlör ile TV nin bluetooth bağlantısı kesiliyor ve ses gidiyor. Hoparlörde mi sorun var deyip hoparlörü telefonuma bağladım herhangi bir sıkıntısı yok. Daha sonra Tv ye başka bir bluetooth kulaklık ile bağlandım hiç bir sorun çıkarmadı. Anlayacağınız TV de de hoparlörde de sorun yok ancak ikisi birbiri ile çalışma konusunda sıkıntı çıkarıyor. Acaba sorunu nasıl çözerim ? Yazılım güncellemesi vs var mı bu hoparlörün yada nasıl bir çözüm önerisinde bulunursunuz.

versamax

Çiçeği burnunda
Arkadaşlar ben de geçen gün ürünü aldım ama, ilk açmamda açılmadı, şarjı bitmiştir dedim. Şarj sırasında açtım, telefonu bağladım sorun yoktu. Ancak şarjdan çıkarır çıkarmaz kapanıyor bu alet. Bilmediğimiz bir durum mu var, yoksa bozuk mu? 11.11 kampanyasında Trendyoldan 68 TL'ye almıştım. İade etmek de istemiyorum. Servisine kim bakıyor, bilen varsa bi cevap yazsın:)

FatihAksoy

...
Yönetici
Arkadaşlar ben de geçen gün ürünü aldım ama, ilk açmamda açılmadı, şarjı bitmiştir dedim. Şarj sırasında açtım, telefonu bağladım sorun yoktu. Ancak şarjdan çıkarır çıkarmaz kapanıyor bu alet. Bilmediğimiz bir durum mu var, yoksa bozuk mu? 11.11 kampanyasında Trendyoldan 68 TL'ye almıştım. İade etmek de istemiyorum. Servisine kim bakıyor, bilen varsa bi cevap yazsın:)
> Kapalı konumda 6 saat şarjda kalsın :) Şöyle düşünün su geliyor deponuz doluyor ama çeşmeler açık o depoda su birikir mi ?

versamax

Çiçeği burnunda
Şarjda iken pek kullanmadım zaten. Sadece bağlantı kurdum, onu da sonra kestim. Daha sonra 5 saat şarjda kaldı. Çıkarırken şarj %100 diyordu. n11'deki soruları okudum. Bir çok müşteri aynı problemden şikayet ediyordu. Muhtemelen iade edeceğim.

FatihAksoy

...
Yönetici
Şarjda iken pek kullanmadım zaten. Sadece bağlantı kurdum, onu da sonra kestim. Daha sonra 5 saat şarjda kaldı. Çıkarırken şarj %100 diyordu. n11'deki soruları okudum. Bir çok müşteri aynı problemden şikayet ediyordu. Muhtemelen iade edeceğim.

> Olabilir ee ben 2 seneden fazla oluyor kullandığım Türkiye'ye geç geldi bataryada sorun olabilir o zaman

sahinbedirhan61

Çiçeği burnunda
Geçen gün sipariş etmiştim daha bugün geldi. Kutuyu ilk açtığımda şarjı yoktu biraz şarj edip sonra denemeye başladım. İlk denememde bir sorun çıkmadı. Ama akşam kullanmak istediğimde bazı şarkıların başlangıç kısmında cızırtı yapıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?