• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Meizu Note 8 Persist.img problemi

canSBey

Çiçeği burnunda
Root atmaya çalışırken telefondaki herbir dosyayı sıfırladım, persist dosyası dahil. İşin komik tarafı ne rootu atabildim, ne de ortada imei ve sensör dosyaları dahil hiçbir şey kalmadı. Bir gönlü güzel abim, bana persist dosyasını gönderebilir mi?

+OrangeFox'tan root yapmayı da anlatabilirseniz, 3 gündür çektiğim çile boşuna olmamış olur. Şimdiden teşekkür ederim sizlere.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Güzel kardeşim çok geçmiş olsun. Öncelikle onu bulabilmek için elinde note 8 olan ve bu işlerden anlayan birisini bulman lazım. Facebook gruplarına sor. Sonra da Meizu ya nasıl root atılır o kadar rehber yazdık video hazırladık hadi bizi görmedin globalden aratsan yine rehber bulurdun. Kafana göre standart cihazlarda denediğin yöntemi başka cihazda neden deniyorsun? HTC den Sony ye Samsung tan Xiaomi ye bu usuller değişiyor. Bunu bilmeyen insanında senin gibi kullanabileceğini düşünmüyorum. Çok geçmiş olsun

pakturk

Çiçeği burnunda
bende note 8 var ama çin romu bende tr rooma geçmek istiyorum ankcak ana surumden çine geçtiğim için roota izin vermiyor root varsa veya rootsuz önceki sürüme geçiş yapmak istiyorum