• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Ana Konu Meizu Note 9 Ana Konu & Kullanıcıları Kulübü

burgfb

Çiçeği burnunda
Meizu note 9 kullanan arkadaşlar..eşime note 9 aldım telefondan interneti yayıp bilgisayardan tabletten ders çalışıyor ama note 9 dan internet yayma işlemi yapınca bilgisayar tablet interneti görmüyor..veya tam tersi başka telefondan interneti yayınca mesela xiaomi mi note 3 de var ondan yayınca bu sefer note 9 internete bağlanmıyor..telefonu sırf bu yüzden bana verdi eski telefonu xiaomi mi note 3 e geri döndü..
Bugün işyerinde Wifi ye de zorla bağlanıyor pek çekmiyor internet yavaş filan..telefonun Wifisinde sorun olabilir mi yazılımsal mı nedir anlamadım..karşılaşan var mı..
Meizu note 9 kullanan arkadaşlar..eşime note 9 aldım telefondan interneti yayıp bilgisayardan tabletten ders çalışıyor ama note 9 dan internet yayma işlemi yapınca bilgisayar tablet interneti görmüyor..veya tam tersi başka telefondan interneti yayınca mesela xiaomi mi note 3 de var ondan yayınca bu sefer note 9 internete bağlanmıyor..telefonu sırf bu yüzden bana verdi eski telefonu xiaomi mi note 3 e geri döndü..
Bugün işyerinde Wifi ye de zorla bağlanıyor pek çekmiyor internet yavaş filan..telefonun Wifisinde sorun olabilir mi yazılımsal mı nedir anlamadım..karşılaşan var mı..
Wifi frekansını 5ghz seçersen eski cihazlar(labtop, note3 gibi) 2.4ghz olduğu için bu frekansı görmezler. Note 9 dan Taşınabilir erişim noktasından bu ayarı 2.4ghz yaparsan sorun çözülecektir.(y)

whitespeedster

Çiçeği burnunda
https://urun.n11.com/cep-telefonu-k...koruma-telefon-kilifi-kirilmaz-cam-P381978774 kılf ve ekran koruyucu tavsiyesi ben aldım gayet memnunum. kırılmaz cam tam kaplıyor camı hava boşluğu bırakmıyor bile kendi kendine yapışıyor ve bazı arkadaşlar atmış 16 liraya sadece cam.aldığım cam biirisinin attığı camla aynı.. kılıf da kamera koruma çıkınıtısı var rengi ve dokusu güzel.
cihazı almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim 1350 tl ye aldım ben 150tl kuponla parasını sonuna kadar hakediyor. oyun konusunu hiç girmeyecem onlarca video var ytde. kamerasını kız arkadaşlarım çok beğendi ön ve arka kamerası harika. pili uzun gidiyor ve arayüz akıcı. ahizeden ses gelme gitme sorunu yaşamadım her şey normal. dokunmatik sorunu yok gibi ama bazen küçük algılamamalar oluyor köşe kısımlarda belki de ben yanlış ye dokunuyorumdur he oluyor klavyede falan zar zor düzgün yazarım. ve başka telefonlarda var mı bilmiyorım wifi ile wifi alanını beraber açtığımda wifiden gelen internet wifi alanına paylaşılabiliniyor çok hoşuma gitti açıkçası diğer telde yoktu bu. müzik arayüzü çok hoşuma gitti uygulama kapatınca durma gibi sıkıntısı yok her şey tam tıkırında ve eko ayarları güzel. ekisleri ve bazı sorularım olacak
-arka kısım mavi renkte çok hassas(mavi renk çok hoş bu arada simli siyahla karışık falan harika) 1 gün kılıfsız kullandım hemen bi çizik oluştu
-wifi alanı açtığımda milletin bağlanması için kapattıktan sonra telefon wifi ağlarına bağlanmıyor yeniden başlatma gerekiyor
-gece modu bi işe yaramıyor tripod moduna almazsanız
-wp bildirimlerine gelecek olursak sohbetteyken karşı tarafa okundu bilgisi gitmiyor. yani sürekli mesajlaşırken kız arkadşınızdan trip yiyebilirsiniz başlarda ama çoklu kız arkadaşınız varsa güzel bir şey.
-BU BENİ ÇOK AYAR ETTİ ÜSTTEN KAYDIRINCA VEYA FOTOĞRAFLARA YAKLAŞTIRINCA CİHAZ PARLAKLIĞINI DÜŞÜRÜYOR IŞIK SEVİYESİ YÜZDE ELLİNİN AŞAĞISINDAYKEN AYAR OLDUM.
-BAZILARI BİLDİRİM IŞIĞI YOK DEMİŞ VAR VE MİS GİBİ ÇALIŞIYOR YANIP SÖNMELİ ŞEKİLDE İNSANI RAHATSIZ DA ETMİYOR SOL ÜST KÖŞEDE
aklıma geldikçe ekleme yaparım ve yüklediğim gcam selfieleri batırıyor çok değişik çekiyor ve ışık az olduğunda normal kameraya baya fark atıyor yüksek ışıkta bi fark yok. daha iyi apk elinde olan m.emirhanmurat@gmail.com a mail atailir ya da sorusu olan

whitespeedster

Çiçeği burnunda
7.3.0.0a yeni güncelleme çin için çıkmış. Globalden dönüp yükledim sistemde bariz hızlanma var. Kamera algoritmalarında geliştirmeler yazıyordu kamerayı kontrol ettim eskisine göre pozlamayı daha düşük tutmaya çalışıyor, bu iyi çünkü pozlamayı yükseltmeye meraklı bir yapısı vardı, gece modu hala pert. Klavyede yazarken falan bazen geç tepki veriyordu artık şak diye yazıyor halletmişler. Tüm sürüm notları şu şekilde:
System
- Improved stability and speed of the system.
- Improved system energy efficiency.
- Improved stability of WI-FI.
- Fixed: inability to use other applications when transferring an apk file.
- Fixed: inability to create screenshots.
- Fixed: error while downloading fonts.
- Fixed: incorrect operation of the "eye protection mode".
- Fixed: inability to unlock hidden applications by a person.
- Fixed: flashback when opening the “Downloads” application.
- Fixed: with a gesture back, the application icon on the desktop disappeared and appeared.
- Added: the ability to create a screenshot with a three-finger gesture (can be disabled in game mode).

• Camera
- Optimization of algorithms to improve the quality of images.

• Lock screen
- Fixed: when playing music through the Netease streaming service, the smartphone switched to the password input interface to unlock the screen.

Audio and video
- Fixed: when watching a video in the system player, they “skipped” for several seconds.
- Fixed: inability to change the volume level.
nasıl yaptın anlatabilir misin? sence uğraşmaya değer mi globali mi bekleyeyim

Baltalızagor

Merhaba, dünya!
Selam arkadaşlar. Eşimin meizu note 9 cihazini satmak istiyorum. 6 7 aylik cihaz tertemiz. 4gb 64 gb. 2. Ek piyasasını bilmiyorum. Sizlere sormak istedim.hepsiburada alınma. Kutu fatura herşeyi duruyor.

apomapo

Çiçeği burnunda
type c to hdmi dönüştürücü aldım ama televizyonu bir türlü meizu note 9 cihazıma bağlayamadım sıkıntı hakkında bilgi verip yardım edebilcek var mı acaba

1600937275041.png

chheess

Çiçeği burnunda
Meizu note9 cihazımda flyme 7.2.2 OG yüklü.
Yakınlık sensörü çalışmıyor. Konuşurken sürekli sorun oluyor. Yakınlık sensörü kalibrasyonu yapmaya çalışıyorum. İşlem başarısız diyor. Nasıl çözebilirim?