• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Meizu Pro 7 Plus

canyakan64

Çiçeği burnunda
Evet cihazı şu an ben gibi kullanan var mı sizce android 10 alır mı Pro 6 ya bile flyme 8.0.0 A geldiyse böyle bir ihtimal var mı ayrıca cihaza ait hiç custom rom bulamadım ikinci ekran kullanımı da çok kısıtlı ikinci ekran kullanımını arttırmanın bir yolu var mı? 3. Parti uygulamalarla vs ve son olarak flyme 8.0.0A stabile geçmeli miyim 7.1.1 G ve Android 7.0 şu anki sürümü

Son düzenleme:
Flyme 8.0A geçmelisin ama maalesef 8.0 üstünü ve Android 10 u almıyıcak ? Flyme 8 in avantajları Gayet Akıcı Arayüz Yüzlerce Tema ve Yeni duvar kağıtları animasyonlar kısaca Globale göre çok çok iyi Globalde zaten birtek 7 olduğu için kötü, 8A Geçin ?

canyakan64

Çiçeği burnunda
Flyme 8.0A geçmelisin ama maalesef 8.0 üstünü ve Android 10 u almıyıcak ? Flyme 8 in avantajları Gayet Akıcı Arayüz Yüzlerce Tema ve Yeni duvar kağıtları animasyonlar kısaca Globale göre çok çok iyi Globalde zaten birtek 7 olduğu için kötü, 8A Geçin ?
Peki hocam meizunun bu yönde bir açıklaması var mı kesin Pro 7 Plus android 8 üstü almayacak diye

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Evet cihazı şu an ben gibi kullanan var mı sizce android 10 alır mı Pro 6 ya bile flyme 8.0.0 A geldiyse böyle bir ihtimal var mı ayrıca cihaza ait hiç custom rom bulamadım ikinci ekran kullanımı da çok kısıtlı ikinci ekran kullanımını arttırmanın bir yolu var mı? 3. Parti uygulamalarla vs ve son olarak flyme 8.0.0A stabile geçmeli miyim 7.1.1 G ve Android 7.0 şu anki sürümü
Pro 7 Plus android 10 almayacak

Sibel Oruç

Çiçeği burnunda
Dışarıdan yazılım yükleyebilir miyiz? Root atarak yapılabilir mi? Hem Android hem Flyme güncellemeleri... Nerede ve nasıl? İstanbul..?

Sibel Oruç

Çiçeği burnunda
Teşekkür ederim. Android sürüm yükseltilirmi acaba? Android 7 de takılı kaldı. Birde İstanbul da nereye gidebilirim bunun içim. Rica etsem