• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Haber Meizu Türkiye den Haberler

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Bahsettiğim fiyatlardan geldi 3000TL ye zaten rakipsizdi Mi8 Oneplus6 vs 4000 lerdeydi. Şimdi koş git direk satın al hemen satın al düşünmeden satın al fiyatı olmuş.

MEIZU 16TH 64GB

Kazananlar Kulübune Özel: 2391TL
Genel Kullanıcılara Özel: 2491TL

https://urun.gittigidiyor.com/cep-t...-16th-64-gb-meizu-turkiye-garantili-485542417

Meizu 16TH 128 GB

Kazananlar Kulübune Özel: 2.688,96 TL
Genel Kullanıcılara Özel: 2.801,00 TL

https://urun.gittigidiyor.com/cep-t...16th-128-gb-meizu-turkiye-garantili-485579462

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Türkiyeye geleceği söylenen model fotoğraf örneği. Tarih 23 ekim..
Arkadaşlar fiyatına göre elbette çok iyi olacaktır ancak bu model 16s in alt modeli, Meizu nun Poco su diyebiliriz tabiki pocodan çok daha kalitelidir şüphem yok, ama bu tarz içerikler abartı ve reklam amaçlı. Fotoğrafı bu cihaz çekmişmidir evet çekmiştir. Ama tripodla, Pro modda hangi ayarlarla çekilmiştir düşünmek gerek :)

Arkadaşlar fiyatına göre elbette çok iyi olacaktır ancak bu model 16s in alt modeli, Meizu nun Poco su diyebiliriz tabiki pocodan çok daha kalitelidir şüphem yok, ama bu tarz içerikler abartı ve reklam amaçlı. Fotoğrafı bu cihaz çekmişmidir evet çekmiştir. Ama tripodla, Pro modda hangi ayarlarla çekilmiştir düşünmek gerek :)
Aynen oyle dediğiniz gibi hocam ben de tripodla pro modda 16th ile efsane fotoğraflar cekiyorum ozellikleri geceleri galaksi yıldızlar veya gece cekildigi halde gunduz gibi cikan fotoğraflar ?

Whowerts

Çiçeği burnunda
biblo istemezdim ama anahtarlık paylaşmışlar facebook ta o çok güzel bence :)

16T bence plastik olacak umarım yanılırım. 12gb lığın fiyatı 358 dolar diyorlar bence plastiktir.
6 128 G için 2499yuan fiyat biçmişler. Yani 2699yuan 16s Proya çok yakın. Forumlardan okuduğum kadarıyla 16 t yi orta sınif olarak cıkarmak yerine daha premium oyuncu telefon düsüncesine yönelmişler. Bu fiyat doğruysa kasa ve hoparlörler premium olacaktır.

Ekli dosyalar

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
6 128 G için 2499yuan fiyat biçmişler. Yani 2699yuan 16s Proya çok yakın. Forumlardan okuduğum kadarıyla 16 t yi orta sınif olarak cıkarmak yerine daha premium oyuncu telefon düsüncesine yönelmişler. Bu fiyat doğruysa kasa ve hoparlörler premium olacaktır.
Bence Pocophone un Meizu Şubesi olacak tabiki Poco dan kat kat kaliteli olacak Ips yerine amoled veya super amoled olacak şüphem yok. Ama 200cny çinliler için az para değil pili koyup kasadan kısabilirler ki zaten 16s Pro fiyatına SD855+ lı bir cihaz olmadığı gibi en yakın rakipleri 520dolar seviyesinde yani 150 dolar pahalı meizu 16s pro yu bile bedava vermiş gibiydi. 200cny burada çok değerlidir zaten kar maliyetleri minimumda. Bence plastik ayrıca sd855 yerine plus olsaydı daha çok ilgi çekerdi.

Whowerts

Çiçeği burnunda
Sd 855 olmasinin sebebi, bu 16T modelinin önceden belirlenmis olması yani aslında 16s ile cikacakti bu model. Ama gecikti. 200yuan farkıda ben kamera farkından dolayi olusacagini dusunuyorum zira daha dusuk bir kamera paketi var.Umarım senaryo böyle olur zira plastik kasa ve düsük kalite stereo hoparlör bence buyük eksiklik.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Sd 855 olmasinin sebebi, bu 16T modelinin önceden belirlenmis olması yani aslında 16s ile cikacakti bu model. Ama gecikti. 200yuan farkıda ben kamera farkından dolayi olusacagini dusunuyorum zira daha dusuk bir kamera paketi var.Umarım senaryo böyle olur zira plastik kasa ve düsük kalite stereo hoparlör bence buyük eksiklik.
stereo konulupta beğenmeyen kendim harici insan görmedim. İnsanlar Poconun hoparlörlerinede Muhteşem diyordu :D Oneplus 7 Pro nun da :D Sadece stereo idi başka bir numaraları yoktu bu 2 cihazdanda aşağıda kalmaz. Ben plastik olacağını düşünüyorum 1 hafta sonra metal çıkarsa çok sevinirim.