• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Yardım Meizu tws pop sol kulaklik sorunu

BerkeT

Çiçeği burnunda
Merhaba,
2 gün önce sol kulaklıktan ses gelmemeye başladı.
Dün ise ilginç bir şekilde kulaklik tek başına calismaya başladı pop tws 1 kullanıyorum.
Ve sol kulaklık sağ kulaklık kutuda ve kapalı olmasına rağmen bağımsız çalıştı.

Kutuya geri koyunca kapandı.
İlginç kısım kulaklık sanırım sorunsuz fakat yazılımı ile ilgili hata var galiba.
Sağ kulaklık ile baglanti kurmuyor.

Sadece sağ kulaklık aktif kullanabiliyorum.
Sol kısımda ses kısma vs calismiyor. Basılı tutunca ses 3 4 saniye sonra ses veriyor sadece.
Şarjı da tamamen dolu.

Yurtdisindayim türkiye de olmadığım için garantiye de gonderemiyorum burada mağazası var galiba ne yapmalıyım acaba ?

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
Merhaba,
2 gün önce sol kulaklıktan ses gelmemeye başladı.
Dün ise ilginç bir şekilde kulaklik tek başına calismaya başladı pop tws 1 kullanıyorum.
Ve sol kulaklık sağ kulaklık kutuda ve kapalı olmasına rağmen bağımsız çalıştı.

Kutuya geri koyunca kapandı.
İlginç kısım kulaklık sanırım sorunsuz fakat yazılımı ile ilgili hata var galiba.
Sağ kulaklık ile baglanti kurmuyor.

Sadece sağ kulaklık aktif kullanabiliyorum.
Sol kısımda ses kısma vs calismiyor. Basılı tutunca ses 3 4 saniye sonra ses veriyor sadece.
Şarjı da tamamen dolu.

Yurtdisindayim türkiye de olmadığım için garantiye de gonderemiyorum burada mağazası var galiba ne yapmalıyım acaba ?
sağ ve solu birbiriyle eşledikten sonra telefonun Bluetooth unu açmanız gerekli, kullanım kılavuzunda gerekli her şey yazıyor.

osamaki

Merhaba, dünya!
hocam konudan bağımsız ama bende bu kukalığı alma arefesindeyim hepsburada.com da şuan 300 tl. sizce hakediyormu fiyatını ? Siz memnunmusunuz kulaklıktan ? standart bir iphone kablolu kulaklığına göre ses kalitesi nasıldır acaba ? aklımda ki diğer kulaklık ise qcy t1 pro 5.0 v olan model ? ne tavsiye edersiniz

Bocogooriver

Çiçeği burnunda
hocam konudan bağımsız ama bende bu kukalığı alma arefesindeyim hepsburada.com da şuan 300 tl. sizce hakediyormu fiyatını ? Siz memnunmusunuz kulaklıktan ? standart bir iphone kablolu kulaklığına göre ses kalitesi nasıldır acaba ? aklımda ki diğer kulaklık ise qcy t1 pro 5.0 v olan model ? ne tavsiye edersiniz
Ben kullanıyorum. Bence çok güzel. Ben ikinci el 200 tlye aldım. 1 aydır kullanıyorum sıkınyı yok. Ve kalite iyi. Tavsiye ederim.