• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Meizu X8 ve Meizu Note 8 Modellerinin Android 10 Güncellemesi İptal Edildi.

Evet bu sabah yine bomba bir haber ile sarsıldık. Meizu X8 ve Note 8 modellerinin Android 10 kapalı beta güncellemesi Meizu mühendislerinin beceriksizliği yüzünden tamamen iptal edildi. Üzgünüm..

1601281616897.png 1601281633418.png

X8kullanici

Merhaba, dünya!
Android 9 verseler bari de ilerde uygulama sıkıntısı çekmesek. Yoksa kara kaşına kara gözüne hayran olduğumuzdan istemiyoruz güncellemeyi. En azından flyme güncellemeleri devam edecekmiş.

pointyx8

Çiçeği burnunda
Doğru bir karar. Android sürümü bana göre o kadar da gerekli değil. Önemli olan flyme arayüz güncellemesi. Android 6 sürümünü yaklaşık 5 yıl kullandım herhangi bir eksiklik hissetmedim. Android 8 sürümü de gayet yeterli.

Şu flyme kararlı hale getirsinler de başka bişey istemiyorum.

Doğru bir karar. Android sürümü bana göre o kadar da gerekli değil. Önemli olan flyme arayüz güncellemesi. Android 6 sürümünü yaklaşık 5 yıl kullandım herhangi bir eksiklik hissetmedim. Android 8 sürümü de gayet yeterli.

Şu flyme kararlı hale getirsinler de başka bişey istemiyorum.
Dark Mode çöp şuan onuda düzeltsinler iç ses olayı yok X8 de çentik Youtube ve PUBG de Uyumlu değil siyah ile dolduruyor bu gibi kolay düzeltilecek özellikleri yapamıyorlar

holden

Çiçeği burnunda
Merhabalar madem 10 vermeyecekler cihazlarımız için (özellikle Note 8 ) asya sürümünden globale geri dönüş nasıl olur açıklayıcı basit bir rehber hazırlayabilirmisiniz acaba? sırf android yükselecek diye aylardır çin rezaletini yaşıyorum en azından adam gibi google servislerini kullanabileyim.