• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Anlatım Meizu X8'e Treble ROM kurma!

Anlatım gelsin mi?

• Evet

Kullanılan: 45 100.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    45

ozkanbirah

Çiçeği burnunda
Global rom nasıl yüklenir açıklarsanız sevinirim. x8 6/128 modelini dün aldım. Menüler ingilizce çok sorun olmuyor. Forumdaki diğer konuları takip ederek kısmen Türkçe de yaptım. Google play de yükledim. Fakat google playde her uygulamayı indirmiyor. Sanırım çin rom olduğundan her uygulamaya izin vermiyor. Malum çinde herşey serbest değil. O yüzden lütfen global rom yüklemeyi mümkünse videolu olarak da eklerseniz x8 kullanıcıları olarak memnun olacağız inşallah.

yazcism

Çiçeği burnunda
Global rom nasıl yüklenir açıklarsanız sevinirim. x8 6/128 modelini dün aldım. Menüler ingilizce çok sorun olmuyor. Forumdaki diğer konuları takip ederek kısmen Türkçe de yaptım. Google play de yükledim. Fakat google playde her uygulamayı indirmiyor. Sanırım çin rom olduğundan her uygulamaya izin vermiyor. Malum çinde herşey serbest değil. O yüzden lütfen global rom yüklemeyi mümkünse videolu olarak da eklerseniz x8 kullanıcıları olarak memnun olacağız inşallah.
Hocam globale dönmek için ekstra bir şey gerekmiyor. Flyme OS sitesinden download kısmından x8 için olan dosyayı indirip hafıza dizinine atıp kurulum yapabilirsin. Pm atarsan daha detaylı anlatabilirim.

roosphx

Yönetici
Yönetici
Global rom yüklemek boxsuz veya yetkili servis yazılımı olmadan mümkün değil.

DRTOLGA

Teknoloji Profesyoneli
Yönetici
16th a kurulmadigini söylemiştiniz ama internette böyle bir video gördüm.
Bu nasıl oluyor
o şahıs bildiğiniz MEIZU ÇALIŞANI, zaten söylenen hiçbir şeye cevap veremedi. İstenilen hiçbir şeyide paylaşmadı. eğer birisi Bootloader ı kırıp twrp oluştursaydı böyle gösterip sonrada yayınlamamazlık etmezdi. BAŞARISIZ REKLAM ARGÜMANI başka bir şey değil. 16th ye ait oluşturulmuş bir twrp yok.