• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Yardım Nisan 2021 #4 / Bildirim

FatihAksoy

...
Yönetici
Nisan 2021 #4 / Bildirim

Öncelikle Ramazan Ayının size ve sevdiklerinize sağlık,bereket,huzur getirmesi dileğiyle...

Ramazan.png

Sağlık sorunları nedeniyle hastaneye yatacağım, Kötü birşey değil şekerim yüksek az kontrole alınıp daha sonra diş sorunum var ondan kurtulmak adına :) Hayırlısı....

Dualarınızı Bekliyorum ...

////

Rapor bildirim meselesine geldik...

> Şuan Sadece Flyme 8 Sürümü için rapor alıyorum... İstediğim bilgiler Seri numarası , imei , şaka şaka :D : Cihazın

Model : 18 pro (inşAllah herkese nasip olur <3 )
Sürüm : Flyme 8.x.x.x (Mümkünse tam sürüm kodu)
Problem/ İstek : yaşanılan sıkıntının özeti yada istediğiniz bir durum - Onda var bende yok dediğiniz şeyler..

> Flyme 7 (Global) İçin :
mzcs@mezu.com (İngilizce)
iletisim@meizu-tr.com (Türkçe)

Mail atınız... BENLE ilgileri yok..

>F7 Global / Çin sürüm için Ölümcül bir hata aşırı sıkıntı varsa model,sürüm,problem/istek şeklinde yazın Elimden geleni yaparım.

Not : Yorulma olmuyor yapılmıyor diyenler için, Yorulmuyorum Allah rızası için yapıyorum nedir yani Ahiret için XP kasıyorum sorun etmeyin :).... Hem @DRTOLGA 'nın Öneri sonucu birçok özellik F9'da geldi... Dahası için çabalamak sizler için beni mutlu edecektir.. Gelir meselesi : Kazanmıyorum Abi :) Zaten az çok beni sosyalden takip edenler açıklamalarda Gönüllü Olduğumu Görecektir. Beklenti ile iyilik yapılmaz.

Bu Arada ! Yarışma var : https://www.instagram.com/meizulab/?hl=tr Kulaklık verecekler katılın sizde belki size çıkar bir duanızı alırım .... Hikayenizin en sonuna Fatih Aksoy (@aksoyfatih47) ekleyin isterseniz :) Yarışmayı düzenleyen yetkili ile biraz sıkıntıdayız. :giggle: Kıymet bilir belki :cool:...

Kendi İnstagram hesabınızda gerekli Etiket hashleri ekleyin bunu unutmayın.. Nisan 20 SON 25'inde açıklanacak....

Haydi sağlıcakla....

Son düzenleme: