• Değerli Ziyaretçi, Meizu Türkiye forumunu yeni adresinde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Forumdaki değişiklikler hakkında bilgi sahibi olabilmek için lütfen tıklayınız:

Yeni forum düzenlemeleri hakkında

Soru root izni hakkında

yldrm33

Çiçeği burnunda
Merhabalar.
global sürümden çin sürüme geçip roort izni aldıktan sonra tekrar global sürüme dönersek root iznimiz hala aktip oluyormu?

yldrm33

Çiçeği burnunda
meizuya xioamiden geçiş yaptım 16xs muhteşem bir cihaz ama malesef herşey donanım değil. eğerki bu soruyu miu forumunda sormuş olsaydım çoktan bir cevap alabilirdim. Meizu konusunda bilgi paylaşımı nerdeyse hiç yok ( istisna kişilerden özür) telefon alıp satma huyum olmadığı için bu telefon bozulana kadar meizuya devam sonrasında bir daha meizumu tövbe

FatihAksoy

...
Yönetici
meizuya xioamiden geçiş yaptım 16xs muhteşem bir cihaz ama malesef herşey donanım değil. eğerki bu soruyu miu forumunda sormuş olsaydım çoktan bir cevap alabilirdim. Meizu konusunda bilgi paylaşımı nerdeyse hiç yok ( istisna kişilerden özür) telefon alıp satma huyum olmadığı için bu telefon bozulana kadar meizuya devam sonrasında bir daha meizumu tövbe
> Hocam 7/24 takip edemiyorum siteyi 2 haftadır hastayım @ < gerekirse etiket kullanarak yetkilileri konuya yoğunlaştırın.. özel mesaj atın sorun olmaz.